07. Władze kół

Poznań

L.P. NAZWA KOŁA PREZES KOŁA/OSOBA DO KONTAKTU
NAZWISKO IMIĘ
1 2 3 4
1 GÓRCZYN MATECKA STANISŁAWA
2 KOPERNIK SZCZAŁBA CZESŁAW
3 ŁAZARZ I B dr inż. ZGAIŃSKI JAN
4 RASZYN ORŁOWSKA BERNADETA
5 Pł-ka KILIŃSKIEGO JĄDER ZYGMUNT
6 JEŻYCE GÓRNE – 1 MITUŁA STEFANIA
7 JEŻYCE GÓRNE – 2 ZUJEWSKA DANUTA
8 JEŻYCE – OGRODY STYPIŃSKI ZYGMUNT
9 JEŻYCE – PÓŁNOC  OLEJNICZAK  BOGUSŁAW
10 JEŻYCE – ZACHÓD dr n. med. MACIEJEWSKI SŁAWOJ
11 CHARTOWO PRZYBYSZ MIROSŁAWA
12 RATAJE DZIĘCIOŁ MARIAN
13 ŁĄCZNOŚĆ KUŁAK BOLESŁAW
14 PIĄTKOWO MARCZAK ANDRZEJ
15 ŚRÓDMIEŚCIE ZACHARIASZ TERESA
16 WZW KOWALSKI HIERONIM
17 ZWYCIĘSTWA JANUSZEWSKI BERNARD
18 DĘBIEC LEWANDOWSKA URSZULA
19 HCP  FABIŚ  CZESŁAW
20 WIERZBIĘCICE MACIEJEWSKI KAZIMIERZ

Powiat Poznań

L.P. NAZWA KOŁA PREZES KOŁA/OSOBA DO KONTAKTU
NAZWISKO IMIĘ
1 2 3 4
1 CHRZYPSKO WIELKIE LUDWICZAK STANISŁAW
2 CZERNIEJEWO PIWECKI ZENON
3 DOLSK BOROWSKI MIECZYSŁAW
4 DOPIEWO ZAWIESZONE
5 GNIEZNO WESOŁOWSKA WANDA
6 GRANOWO NAPIERKOWSKA WANDA
7 GRODZISK WLKP. JANY ANNA
8 KAMIENIEC KULECZKA TEODOR
9 KAŹMIERZ GRZEŚKOWIAK FLORIAN
10

11

KISZKOWO

KLESZCZEWO

WINIECKA

TOMCZAK

WIESŁAWA

JAN

12 KOMORNIKI STANISŁAW FOJUD
13 KOSTRZYN WLKP. WILCZYŃSKI BOGUMIŁ
14 KÓRNIK  JANKOWSKI  ROBERT
15 KRZYKOSY STACHOWIAK PIOTR
16 KWILCZ WYRWAŁ WALENTY
17 LUBOŃ – ŻABIKOWO ZAWIESZONE
18 MIŁOSŁAW HUZEMAN FRANCISZEK
19 MUROWANA GOŚLINA TWARÓG APOLONIUSZ
20 NIECHANOWO RUSZKIEWICZ FELICJAN
21 NOWY TOMYŚL RYBARCZYK STANISŁAW
22 OBORNIKI WLKP. ŚWIĘCICHOWSKA MARIA
23 OSTRORÓG ŁAWIDA HENRYK
24 ORZECHOWO NOWAK JÓZEF
25 POBIEDZISKA BARCZYK URSZULA
26 PNIEWY SZABOWSKI HENRYK
27 ROKIETNICA PIETRUSIŃSKI HENRYK
28 SKOKI SURDYK ANDRZEJ
29 SIERAKÓW DURA URSZULA
30 STĘSZEW JÓŹWIAK KATARZYNA
31 SUCHY LAS FRYDRYCH STANISŁAW
32 SZAMOTUŁY MASŁOWSKI WŁODZIMIERZ
33 ŚREM PIASECKI MICHAŁ
34 ŚRODA WLKP.  PAWŁOWSKA  HALINA
35 TARNOWO PODGÓRNE ŻEBROWSKI LEON
36 WIELICHOWO JÓŹWIAK JAN
37 WRZEŚNIA GRZEGOREK ELŻBIETA
38 ZANIEMYŚL KUBIAK ZOFIA
39 MIĘDZYCHÓD SOBKOWSKI ŁUCJAN

Kalisz

L.P. NAZWA KOŁA PREZES KOŁA/OSOBA DO KONTAKTU
NAZWISKO IMIĘ
1 2 3 4
1 BLIZANÓW KOSTRZEWA KRYSTYNA
2 BRZEZINY ZMYŚLONA ELŻBIETA
3 CEKÓW GADOMSKI ZENON
4 DORUCHÓW KOSIK JADWIGA
5 GODZIESZE NOSAL LEONARD
6 JARACZEWO RATAJCZAK FRANCISZEK
7 JAROCIN TYRAKOWSKI LEON
8 KĘPNO PAWLIK MIECZYSŁAW
9 KOŹMIN OSUCH JÓZEF
10 KOTLIN KAGANEK WŁADYSŁAW
11 KROTOSZYN ZASIECZNY HENRYK
12 LISKÓW LECH ALEKSANDER
13 ODOLANÓW CZUBAK STANISŁAW
14 OSTRÓW WLKP. MORAWSKI JACEK
15 OSTRZESZÓW OGRODOWSKI BOGDAN
16 PRZYGODZICE WŁÓDARCZYK TADEUSZ
17 RASZKÓW GRUSZCZYŃSKA ZOFIA
18 ROZDRAŻEW RZEKIECKI EDMUND
19 SIEROSZEWICE PRAŁAT STEFAN
20 STAWISZYN JANAS JÓZEF
21 WYSOCKO  WIELKIE GUŹDZIAŁ JOANNA
22 ZDUNY SZYMCZAK BOŻENA
23 ŻERKÓW MAJCHRZAK ANTONI
24 KALISZ MACIEJEWSKI RYSZARD

Leszno

L.P. NAZWA KOŁA PREZES KOŁA/OSOBA DO KONTAKTU
NAZWISKO IMIĘ
1 2 3 4
1 BOJANOWO KRZYŻYŃSKI MARCIN
2 BOREK WLKP. GOGULSKI JAN
3 GOSTYŃ ANDRZEJCZAK MELANIA
4 JUTROSIN DOMICZ MIROSŁAWA
5 KOBYLIN WALEŃSKI JAN
6 KOŚCIAN SILIŃSKI JAN
7 KRZEMIENIEWO  NASKRĘT  STEFAN
8 KRZYWIŃ ŁANIECKI ANATOL
9 LESZNO ANDRZEJEWSKI JAN
10 MIEJSKA GÓRKA SZMYT BARBARA
11 PĘPOWO JANKOWIAK MARIA
12 PIASKI JĘDRYCZKA MARIAN
13 PRZEMĘT  WYPART  STEFAN
14 PONIEC GOŚCINIAK IRENA
15 RAWICZ DĄBROWSKI MARIAN
16 RYDZYNA HYLLA IGNACY
17 ŚMIGIEL PIECUCH WŁADYSŁAW
18 WŁOSZAKOWICE WÓCIK LUCYNA

Piła

L.P. NAZWA KOŁA PREZES KOŁA/OSOBA DO KONTAKTU
NAZWISKO IMIĘ
1 2 3 4
1 PIŁA CZERWIŃSKI WŁADYSŁAW
2 CHODZIEŻ BARWICKI JAN
3 TRZCIANKA ŁUSIEWICZ ROMAN
4 WĄGROWIEC PIWOSZ STEFANIA
5 ZŁOTÓW CICHY JÓZEF
6 GOŁAŃCZ KOCUŃ JAN
7 KRZYŻ BAŁAMUT BRONISŁAWA
8 ŁOBŻENICA WALIGÓRSKA IRENA
9 ROGOŹNO KOWALSKI FRANCISZEK
10 WIELEŃ GRAŚ MIECZYSŁAW
11 WRONKI DAWIDZIONEK HENRYK
12 WYSOKA WNUK BARBARA
13 WYRZYSK KAWCZYŃSKA BARBARA
14 BIAŁOŚLIWIE SELL BERNARD
15 CZARNKÓW GROT FRANCISZEK
16 DAMASŁAWEK SASS LUBOMIRA
17 DRAWSKO KARŁOWSKI EDMUND
18 LIPKA KORNIAH JANINA
19 LUBASZ HELWICH ANNA
20 POŁAJEWO DALEWSKI WŁADYSŁAW
21 RYCZYWÓŁ ANTKOWIAK BOŻENA
22 TARNÓWKA KOCAJ KAZIMIERZ
23 ZŁOTÓW k.GMINNE CICHY JÓZEF
24 SZAMOCIN MŁYNARCZYK ANDRZEJ

28.03.2018